قوانین وبسایت آنتایم بای

در صورتی که خواهان استفاده از این وبسایت هستید، باید اصول ذیل را که مشتمل بر پیش ‌بینی‌ های قراردادی مبتنی بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است مورد پذیرش قرار دهید و در صورتی که تمایل به پذیرش این اصول ندارید می‌توانید وبسایت ما را ترک کرده و از آن استفاده نکنید.

شرایط و مقررات برای استفاده از این وبسایت

• وبسایت آنتایم بای هیچگونه مسئولیتی در رابطه با معاملات شکل گرفته در داخل و خارج از کشور ندارد و قراردادهای فی مابین از نظر احراز هویت و صلاحیت و صداقت فروشنده و خریدار،قیمت کالا،کیفیت کالا و لینکها و شماره تماس ها در فضای مجازی ندارد و فقط وظیفه معرفی کالا و مشتری در وبسایت را بر عهده دارد.

• کلیه مسئولیتهای مادی و معنوی ،صحت و سقم اطلاعات درج شده، و هر گونه خسارت ناشی از اطلاعات مطرح شده در وبسایت بر عهده استفاده کنندگان از وبسایت می باشد.

• استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمي‌باشد.
کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي سايت متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين سايت مي‌باشد.

• جزئیات اطلاعات شخصی کاربران در هنگام ثبت‌ نام توسط وبسایت آنتایم بای ذخیره می‌شود اما به هیچ عنوان در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت مگر آنکه در ارتباط با اهدافی ‌باشد که با محتوای این وبسایت و ماهیت کسب و کار ما در ارتباط باشد.

• وبسایت آنتایم بای با دریافت اطلاعات شخصی شما می‌تواند از آنها جهت خبررسانی فایل های ویژه، ابراز تمایلات اشخاص ثالث به اعلامیه‌های کاربر و دیگر اهداف مرتبط با خدمات این وبسایت استفاده و بهره برداری نماید.

• وبسایت آنتایم بای می‌تواند هر زمان کاربری را به عنوان کاربر با رفتار نامناسب تلقی نمود، حساب کاربری وی را مسدود نماید. در این صورت به مشارالیه ایمیلی ارسال خواهد شد که حق ثبت نام مجدد در این وبسایت را نخواهد داشت. به‌علاوه مستدعیست کاربران محترم در صورت مشاهده رفتار نامناسب از سوی دیگر کاربران همکاران ما را نسبت به این امر مستحضر نمایند.

• وبسایت آنتایم بای دارای کلیه حقوق مالکیت فکری اعم از حقوق مادی و معنوی در مورد محتوای منتشر شده یا جمع‌آوری شده در این مجموعه می‌باشد، بنابراین هرگونه بهره برداری غیر قانونی از محتوای این وبسایت تعقیب قضایی را در پی خواهد داشت. همچنین مستدعی است کاربران محترم در صورت برخورد با چنین مواردی همکاران ما را از این امر مطلع سازند.

محدودیت‌های کاربران

• کاربران متعهد می‌شوند تا از بارگزاری و فرستادن هر نوع فایل و اطلاعاتی که باعث ایجاد اختلال، خرابی، انهدام و محدودیت در انجام فعالیت و وظایف این وبسایت می‌شود، جداً خودداری نمایند.
• هر گونه استفاده غیر قانونی یا غیر شرعی از خدمات و اطلاعات این مجموعه پیگرد قانونی دارد.
• هر گونه دخالت کاربران در علاقه مندی های دیگر کاربران غیر مجاز می باشد.

مسئولیت محدود

• این مجموعه تنها ضامن اجرای مفاد تعهداتی است که صریحاً در مقابل اطراف قرارداد یا اشخاص ثالث نام‌برده شده در اسناد مربوط به وبسایت موجود باشند. وبسایت‌ ما و تمامی وبسایت‌ها و نهادهای وابسته به ما بدین‌ وسیله کلیه مسئولیت‌ های مدنی و کیفری ناشی از ورود خسارت اعم از مستقیم و غیرمستقیم و تفویت منافع قراردادی و غیرقراردادی را از خود سلب می‌ نماید. همچنین وبسایت آنتایم بای مسئولیت صحت اطلاعات ارائه شده و موجود در وبسایت را بر عهده ندارد و در صورتی که کاربران براساس اطلاعات دریافتی از این وبسایت اقدام به دادوستد نمایند در قبال زیان احتمالی هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه این مجموعه نمی باشد.

• تلاش وبسایت فراهم‌آوردن محیط امن براساس توانایی‌های گروه تخصصی این مجموعه می‌باشد اما با توجه به گستردگی تهدیدات بد افزاری در فضای مجازی وبسایت آنتایم بای هر گونه مسئولیت در خصوص تهدیدات بدافزاری را از خود سلب می نماید.

• ارتباط کاربر از طریق لینک های ارائه شده در این مجموعه با وبسایت های دیگر هیچگونه مسئولیتی را برای مجموعه ما در پی نخواهد داشت.

• در صورتی که به هر دلیلی وقفه در سرویس‌ دهی وبسایت موجب بروز خسارت مستقیم یا غیر مستقیم به کاربر گردد، هیچ گونه مسئولیتی متوجه این مجموعه نخواهد بود.

• وبسایت آنتایم بای مسئولیتی نسبت به ضرر و زیان ناشی از رخدادهای خارج از اختیار و اراده و فورس ماژور ندارد.

لازم‌الاجرا بودن مفاد این سند

• مفاد این قرارداد به عنوان یک قرارداد لازم میان طرفین معتبر و لازم‌الاتباع می‌ باشد. در صورت صلاحدید وبسایت آنتایم بای امکان تغییر در مفاد این قرارداد با هشدار قبلی به کاربران جهت موافقت با مفاد تغییر یافته وجود دارد و در صورت تغییر شروط مندرج در این قرارداد، مقررات لاحق لازم الاجرا می‌ باشد.