درباره آنتایم بای

گروه بازرگانی آنتایم بای با داشتن تیمی مجرب و سابقه حداقل 10 ساله در بخشهای مختلف بازار با داشتن تجارب علمی و عملی از جمله در کارخانه های صنعتی در بخشهای فنی ، تولید ، پشتیبانی ، بازرگانی ، فروش و در بخشهای مهندسی مختلف ساختمان از جمله معماری ، سازه ، سفت کاری ، نازک کاری ، تاسیسات برق ، تاسیسات مکانیک و در بخش فروش و بازرگانی انواع کالاها در بازار داخلی و صادراتی به کشورهای همسایه می تواند به شما راهکارهای مفید و کاربردی برای افزایش فروش ارائه دهد.

 

ما می توانیم با شما در هر زمینه ای که فعالیت و کسب و کار دارید برای پیشرفت شما از نظر مدیریت برندینگ (برندسازی) ،مدیریت فروش ، افزایش کیفیت فروش ، بازاریابی حضوری در بازار ، بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ شامل تمامی بخش های شبکه های اجتماعی ، وبسایت و سئو ، اینستاگرام ، مارکتینگ صادراتی و … همکاری کنیم.

در قدم اول می بایست در وبسایت آنتایم بای در قسمت پایین سایت فرم پلن طرح فروش را دانلود ، تکمیل و ارسال نمایید تا واحد فروش ما بصورت رایگان برای شما شروع به تحقیقات بازار و نوشتن طرح کرده و آن را برایتان ارسال نماید.

پس از زمان حداقل دو هفته طرح برای شما ارسال شده و میتوانید با انجام دستورالعمل ها شروع به پیشرفت کسب و کارتان کنید.

آنتایم بای در تمامی دستورالعمل ها با داشتن تیمی حرفه ای می تواند به صورت تمام حرفه ای به شما در بازارسازی و مدیریت بازارداری کمک کند و پس از آماده سازی زیرساخت های لازم برای کسب و کارتان آن را به خودتان جهت ادامه آموزش و تحویل خواهد داد و با قراردادن کسب و کارتان در وبسایت گروه بازرگانی آنتایم بای به بازار شما نیز کمک خواهیم کرد.

ما با مدیریت فروش خدمات و محصولات ، شما را در ریل پیشرفت اقتصادی و شکوفایی قرار می دهیم و تا مقصد شما را همراهی می کنیم.

گروه بازرگانی آنتایم بای